Krwawy Świt

serwer Redemptor Hominis


#1 2008-10-31 21:58:27

Reen

Mistrz

2426531
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 14
Punktów :   

Sojusznicy

Krwawy Swit, jako organizacja zajmujaca sie likwidacja herezji i sciganiem wrogow Krolestwa, posiada licencje wydana przez szanownego Mistrza Zakonu Rycerzy Srebrnej Reki, Xighora Snowblaze. Zakon ow traktowany jest rowniez jako nasz sojusznik.
Oprocz niego, niepisana przyjazn powstala rowniez miedzy Switem a Akademia Magiczna, a dokladniej Zacna Pania Cathrilla, oraz Inkwizycja.

Zawarty zostal rowniez sojusz ze Srebrzystym Switem. Apeluje o ostrozne podejscie do Orkow, Taurenow, Trolli a zwlaszcza Odrzuconych nieumarlych - obiecalismy, ze w miare mozliwosci wszelkich naprzykrzajacych sie osobnikow bedziemy odsylac do Darena, aby mogl zadecydowac, co z nimi zrobic - Srebrzysty Swit w swych szeregach ma nie tylko ludzi. Oczywiscie, zachowajcie zdrowy rozsadek...

Od pewnego czasu w niektórych kręgach krążą też plotki o rzekomym sojuszu Krwawego Świtu z Ligą Assasynów, nie jest to jednak w żaden sposób potwierdzone...

Zawarty zostal sojusz z kolejna organizacja, zwana Gwardia Argus. Ta Draenejska grupa śmiałków zadecydowała iż współpraca w gestii wyplewienia pozostałości Legionu może stać się doskonałym powodem do zjednoczenia sił - w tej myśli podpisano dokumenty świadczące o współpracy.

_____

Reaktywacja:

Swit znajduje sie na etapie odswiezania znajomosci i odkurzania sojuszy.
Zakladajac, iz poprzednio zawarte sojusze sa wciaz aktualne na liscie sojusznikow znalezc mozna:
Inkizycje, Srebrzysty Swit, Zakon Srebrnej Reki, Gwardie Argus.
Kraza tez plotki o szykowanej umowie ze Straza Stormwind.

Offline

 

#2 2008-11-09 22:46:56

 Amerith

Mistrz

Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 45
Punktów :   
WWW

Re: Sojusznicy

W wyniku absolutnie niekompetentnego zachowania magny Cathrilli sojusz z Akademią Magii zostal zerwany, a wspolpraca z ta organizacja zakonczona.

Offline

 

#3 2008-11-20 19:30:39

Joshua

Tropiciel

Skąd: Bielsko-Biała,(tymczasowo UK)
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sojusznicy

Sojusznicy to bardzo wazna rzecz w zyciu kazdej jednostki.....
   
Wielka szkoda ze porozumienie z Akademia Magiczna nie wyszlo, ale coz - taki los, nie wiem czy Krwawy Swit na tym skorzystal badz stracil i raczej juz sie nie dowiemy.
Ostatnimi czasy doszly mnie sluchy, ze powstalo nowe stowarzyszenie badz Gildia - jak kto woli - a ich nazwa brzmi "I Batalion Gorski" i stacjonuja w Ironforge. Mialem ostatnio okazje rozmawiac z jednym z członkow owej Gildii i być moze w przyszlosci nawiaze sie miedzy naszymi organizacjami jakas wspołpraca. Jednak zeby to nastapilo musi dojsc do spotkania pomiedzy naszymi , a ich przedstawicielami.
  Mam nadzieje ze wkrotce bede znal wiecej szczegolow.
Z pozdrowieniami Josh

Offline

 

#4 2008-11-21 08:22:08

Mauro

Tropiciel

6648832
Skąd: Orły (Podkarpacie)
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sojusznicy

Joshua napisał:

   
Wielka szkoda ze porozumienie z Akademia Magiczna nie wyszlo, ale coz - taki los, nie wiem czy Krwawy Swit na tym skorzystal badz stracil i raczej juz sie nie dowiemy.

Nie wydaje mi się - Cathrilla zwodziła nas i pare razy wystawiła. To przez nią zginęła Nyath! i to przez z nią łowy na czarnoksiężnika zakończyły się fiaskiem! Jej opieszałość i niekompetencja raziły nas w oczy, dlatego też nie było innej drogi niźli zerwać wiążący nas sojusz, z którego w większości korzystała tylko Akademia tych pajaców!

<zdenerwowany opuścił siedzibę trzaskając drzwiami>

Offline

 

#5 2008-11-22 17:11:52

Joshua

Tropiciel

Skąd: Bielsko-Biała,(tymczasowo UK)
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sojusznicy

Hmm.. widac kogos urazilem. W zasadzie to masz racje, dobrze znac wydarzenia:). Bylem w tym czasie poza siedziba gildii i nie doszly mnie zadne konkretne wiesci.

Proszę nie TRZASKAC drzwiami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dadexforum.pun.pl www.bioajd.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.kareena.pun.pl www.hautecouture.pun.pl