Krwawy Świt

serwer Redemptor Hominis


#1 2010-07-05 14:27:57

Berek

Mistrz

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 4
Punktów :   

Laressa Windchaser

Imię: Laressa
Nazwisko: Windchaser
Pochodzenie: Quel'thalas
Wiek: 117 lat
Wygląd: 178 cm wzrostu, jasne blond wlosy, zwiazane w kucyk, , blekitne oczy (na marginesie dopisano: "Lustrzane odbicie swojej siostry, proponuje jednej wytatuować coś na twarzy.")
Znaki szczególne: brak
Klasa: Wojowniczka
SW:


Preferowana walka: skrytobójstwo/walka na dystans
Dziedzina magii: (unk)
Preferowana broń: krotki miecz/łuk/sztylet
Preferowany typ pancerza: lekki

Umiejętności:
Przynależność do organizacji:
Strazniczka Lasu w oddziale Sylvanas Windrunner

Doświadczenie w walce: działania wojenne w Lesie Wiecznej Piesni (Eversong Woods)
Rodzina:
Matka: kapłanka, zginęła podczas ataku na Silvermoon
Ojciec: Służył w Armii Królewskiej, zginął podczas ataku na Silvermoon
Siostra: bliźniaczka, Elrenil.
Nałogi: brak

Charakter:
Opinia dot. prawa: "Przestrzegam go, po to zostało stworzone"
Opinia dot. religii: "Jest istotną częścią mojego życia. Światłość daje mi siłę w walce"
Opinia dot. ludzi: "Jestem towarzyska. Łatwo nawiązuje znajomości, jestem sympatyczna i lubię pożartować" (w nawiasie dopisano: "Zupełnie jak ja.")


Konflikty z prawem: brak
Wrogowie / dłużnicy: brak

Dodatkowe informacje: Lubi przypisywać sobie pozytywne cechy tj. "ambitna", "wygadana" itp. Wydaje się być osobą ugodową, która za wszelką cenę pilnuje by nikogo nie urazić złym słowem (na marginesie: do zweryfikowania). Twierdzi, że lubi wyzwania i stara się pomagać innym. Zauważam w niej pewną nieśmiałość (na marginesie: chowała się za drzewem), co zdaje się przeczyć jej wcześniejszym wypowiedzią.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dadexforum.pun.pl www.hautecouture.pun.pl www.bioajd.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.ugamella.pun.pl